Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Pracownik magazynu, Izo-Blok S.A, Chorzow

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0418
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-04-08
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-04-04
Oferta ważna do: 2013-05-06

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Izo-Blok S.A.
Adres: Narutowicza 15
41-503 Chorzów , Polska
Branża: Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Pracownik magazynu
Zakres obowiązków: pakowanie, magazynowanie i wysyłanie do klienta wyrobów
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Robotnik magazynowy -
Opis doświadczenia: 0.00 - Robotnik magazynowy
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Umiejętności i uprawnienia: uprawnienia do obsługi wózków widłowych
mile widziane doświadczenie

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-04-04
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŚLĄSKIE
      Powiat: m. Chorzów
      Gmina: Chorzów
      Miejscowość: Chorzów
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1800.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: ruch ci�g�y
Praca w wolne dni: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Tomasz Pawlik
Nr telefonu: -
Adres e-mail: tomasz.pawlik@izo-blok.pl
Wymagane dokumenty: cv
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-04-08
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Pracownik magazynu Praca - Izo-Blok S.A Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl