Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Kierownik, Intermarche Erfis Sp. z o.o, Gmina Przeworsk

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0475
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-03-26
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-03-11
Oferta ważna do: 2013-03-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Intermarche Erfis Sp. z o.o.
Adres: Janikowska 33
61-070 Poznań , Polska
Branża: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Kierownik
Zakres obowiązków: a. Realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE b. Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu c. Nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu d. Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów Wymagana jest aktualna książeczka sanepidowska. Aplikacje zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesyłać do 29.03.2013r. na adres: przeworsk@intermarche.pl PRACODAWCA ZAZNACZA, IŻ SKONTAKTUJE SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI PRZEZ SIEBIE KANDYDATAMI.
Liczba wolnych miejsc pracy: 4

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Kierownik działu sprzedaży -
Poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-04-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: PODKARPACKIE
      Powiat: przeworski
      Gmina: Przeworsk
      Miejscowość: Przeworsk
Minimalne wynagrodzenie brutto: 2000.00 PLN
Maksymalne wynagrodzenie brutto: 3000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Adres: Jagiellońska 10
Polska
Osoba do kontaktu: Agata Krzywonos
Nr telefonu: 16 648 84 28 w. 44
Wymagane dokumenty: Aplikacje zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesyłać na adres: przeworsk@intermarche.pl do 29.03.2013r. TYLKO WSKAZANI PRZEZ PRACODAWCĘ (INTERMARCHE) KANDYDACI ZOSTANĄ ZAPROSZENI NA ROZMOWĘ.
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-03-26
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Kierownik Praca - Intermarche Erfis Sp. z o.o Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl