Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Grodzisk Wielkopolski, Inter Groclin Auto S.A, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/3040
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-10-15
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-10-10
Oferta ważna do: 2013-11-10

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Inter Groclin Auto S.A.
Adres: Słowiańska 4
62-065 Grodzisk Wielkopolski , Polska
Nr telefonu: 61-44-36-281
Branża: Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Dyrektor rozwoju procesu i produktu
Zakres obowiązków: nadzór nad działem projektowania, rozbudowa istniejącego działu rozwoju procesu i produktu, tworzenie Design Guidline dla nowych produktów
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Dyrektor techniczny -
Opis doświadczenia: 5.00 - Dyrektor techniczny
Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku w branży Automotive, umiejętność budowania zaespołu i przekazywania informacji, znajomość procesu rozwoju i walidacji produktu, nadzór nad działem projektowania produktu, rozbudowa istniejącego działu procesu i produktu, tworzen
Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie - 5 lat
JĘZYK ANGIELSKI
JĘZYK NIEMIECKI

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-10-10
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: WIELKOPOLSKIE
      Powiat: grodziski
      Gmina: Grodzisk Wielkopolski
      Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 7000.00 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 12000.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Marcin Matysiak
Adres e-mail: rekrutacja.adm@groclin.com.pl
Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-10-15
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Grodzisk Wielkopolski Praca - Inter Groclin Auto S.A Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl