Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Szwaczka, "HEMAR" Zakład Dziewiarsko-Konfekcyjny Marek Hermann, Gmina Raszyn

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/3630
Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy m.st. Warszawy
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-05-27
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-27
Oferta ważna do: 2013-06-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: "HEMAR" Zakład Dziewiarsko-Konfekcyjny Marek Hermann
Adres: Widoczna 3
05-090 Raszyn , Polska
Nr telefonu: 22 720-54-88
Branża: Produkcja dzianin metrażowych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Szwaczka
Zakres obowiązków: jw
Liczba wolnych miejsc pracy: 3

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Operator maszyn do szycia -
Opis doświadczenia: 0.00 - Operator maszyn do szycia
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe- krawiec; doświadczenie zawodowe; umiejętność obsługi różnych maszyn szwalniczych. Praca w Raszynie. Kontakt mailowy: marek.hermann@aster.pl

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-07-15
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: MAZOWIECKIE
      Powiat: pruszkowski
      Gmina: Raszyn
      Miejscowość: Raszyn
Minimalne wynagrodzenie brutto: 2100.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Marek Hermann
Nr telefonu: -
Adres e-mail: marek.hermann@aster.pl
Wymagane dokumenty: cv
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-05-27
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Szwaczka Praca - "HEMAR" Zakład Dziewiarsko-Konfekcyjny Marek Hermann Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl