Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Warszawa, GRUPPO TRADE SERVICE - POLSKA Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasow, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/8588
Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy m.st. Warszawy
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-11-27
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-11-27
Oferta ważna do: 2013-12-27

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: GRUPPO TRADE SERVICE - POLSKA Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej
Adres: Warszawa
03-734 Warszawa , Polska
Nr fax: 22 449 26 02
Branża: Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Merchandiser
Zakres obowiązków: jw.
Liczba wolnych miejsc pracy: 5

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Ekspozytor towarów (merchandiser) -
Opis doświadczenia: 0.00 - Ekspozytor towarów (merchandiser)
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziani studenci; rzetelność/punktualność; sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; niekaralność. Zakres obowiązków: wykładanie towaru; dbałość o ekspozycję towaru według wyznaczonych stand

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-11-27
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: MAZOWIECKIE
      Powiat: m.st. Warszawa
      Gmina: M.st. Warszawa
      Miejscowość: Warszawa
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 1600.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: dwie zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: - -
Nr telefonu: -
Adres e-mail: praca.gruppo@gts-polska.pl
Wymagane dokumenty: cv
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-11-27
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE