Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Kierowca mechanik, Firma Handlowo-Usługowa "JUTRZENKA" Janina Gidzińska, Lubichowo

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0774
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-05-13
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-04-30
Oferta ważna do: 2013-05-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Firma Handlowo-Usługowa "JUTRZENKA" Janina Gidzińska
Adres: Pogodna 8/1
83-240 Lubichowo , Polska
Nr telefonu: 58 58 85 497
Branża: Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Kierowca mechanik
Zakres obowiązków: Kierowca mechanik
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Kierowca mechanik -
Opis doświadczenia: 0.00 - Kierowca mechanik
Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy E do C

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-04-30
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: POMORSKIE
      Powiat: starogardzki
      Gmina: Lubichowo
      Miejscowość: Lubichowo
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Janina Gidzińska
Nr telefonu: 605 358 723
Wymagane dokumenty: aplikacje i skierowanie do pracy
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-05-13
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Kierowca mechanik Praca - Firma Handlowo-Usługowa "JUTRZENKA" Janina Gidzińska Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl