Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Operator koparki, FIRMA "EDAN" MIECZYSŁAW PIECH, Belchatow

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0318
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-03-12
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-03-12
Oferta ważna do: 2013-03-26

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: FIRMA "EDAN" MIECZYSŁAW PIECH
Adres: Mielczarskiego 26
97-400 Bełchatów , Polska
Nr telefonu: 6322942
Branża: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Operator koparki
Zakres obowiązków: wykopy budowlane
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Operator koparki -
Poziom wykształcenia: podstawowe
Umiejętności i uprawnienia: KOPARKA JEDNONACZYNIOWA II
DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-03-26
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŁÓDZKIE
      Powiat: bełchatowski
      Gmina: Bełchatów
      Miejscowość: Bełchatów
Minimalne wynagrodzenie brutto: 12.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Mieczysław Piech
Nr telefonu: 44 632-29-42
Wymagane dokumenty: uprawnienia na koparkę
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-03-12
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Operator koparki Praca - FIRMA "EDAN" MIECZYSŁAW PIECH Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl