Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Wejherowo, F.P.H. WEKTOR Jan Włodarski, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/1702
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-10-17
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-10-17
Oferta ważna do: 2013-11-16

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: F.P.H. WEKTOR Jan Włodarski
Adres: Budowlanych 2 D
84-200 Wejherowo , Polska
Nr telefonu: 058-677-10-77
Branża: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Dostawca - sprzedawca
Zakres obowiązków: Sprzedaż art. chemicznych dla potrzeb przemysłu. Dostawy do klientów. Wykształcenie min. średnie techniczne. Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kat. B, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Znajomość terenu działalności firmy. Znajomość topografii Trójmiast. Komunikatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista.
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Sprzedawca w branży przemysłowej -
Opis doświadczenia: 0.00 - Sprzedawca w branży przemysłowej
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe 4-letnie
Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-10-17
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: POMORSKIE
      Powiat: wejherowski
      Gmina: Wejherowo
      Miejscowość: Wejherowo
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 2600.00 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 3500.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Jan Włodarski
Nr telefonu: 501-397-873
Adres e-mail: biuro@fphwektor.com.pl
Wymagane dokumenty: CV proszę kierowć na adres e-mail: biuro@fphwektor.com.pl
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-10-17
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Wejherowo Praca - F.P.H. WEKTOR Jan Włodarski Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl