Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Śrem, EVEREST FINANSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka k,

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/14/0112
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-03-24
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-02-17
Oferta ważna do: 2014-03-31

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: EVEREST FINANSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Adres: Chłapowskiego 28/41
63-100 Śrem , Polska
Nr telefonu: 515 065 300
Branża: Pozostałe formy udzielania kredytów

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Przedstawiciel
Zakres obowiązków: Udzielanie pożyczek w domu klientów, ustalanie planu spłat, dbanie o dobre relacje z klientami
Liczba wolnych miejsc pracy: 150

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Przedstawiciel handlowy -
Opis doświadczenia: 0.00 - Przedstawiciel handlowy
Poziom wykształcenia: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymagana: komunikatywność, zdolnosć nawiązywania kontaktów, zaangażowanie.

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-02-17
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: WIELKOPOLSKIE
      Powiat: śremski
      Gmina: Śrem
      Miejscowość: Śrem
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 500.00 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 2000.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy
Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0
Zmianowość: inna
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Katarzyna Ossowska
Nr telefonu: 515 065 114
Adres e-mail: przedstawiciel@bocianpozyczki.pl
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2014-03-24
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE