Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Kierowca, EURO - TRADE Łukasz Golczyk, Dabrowa Gornicza

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0671
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-04-04
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-04-02
Oferta ważna do: 2013-04-16

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: EURO - TRADE Łukasz Golczyk
Adres: Kasprzaka Marcina 70
41-303 Dąbrowa Górnicza , Polska
Nr telefonu: 32 442 06 06
Branża: Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Kierowca
Zakres obowiązków: Przewóz osób busem - kraje EU.
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Kierowca samochodu osobowego -
Opis doświadczenia: 2.00 - Kierowca samochodu osobowego
Poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (ew. j. angielskiego) ! Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: eurotrade@op.pl
Wymagane języki obcy: niemiecki (biegły)
Umiejętności i uprawnienia: kurs prawa jazdy kategorii B
dyspozycyjność

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-04-02
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŚLĄSKIE
      Powiat: m. Dąbrowa Górnicza
      Gmina: Dąbrowa Górnicza
      Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: ruch ci�g�y
Praca w wolne dni: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Karolina Marynka
Adres e-mail: eurotrade@op.pl
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-04-04
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Kierowca Praca - EURO - TRADE Łukasz Golczyk Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl