Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Grafik komputerowy na 1/2 etatu, "EFFECT TEAM" Anna Pruszak, Slupsk

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/1713
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-11
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-13
Oferta ważna do: 2013-06-12

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: "EFFECT TEAM" Anna Pruszak
Adres: Andersa 5c
76-200 Słupsk , Polska
Nr telefonu: 881 606 515
Branża: Działalność agencji reklamowych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Grafik komputerowy na 1/2 etatu
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem; kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny w godz. 8-16; wynagrodzenie 1600zł brutto do uzgodnienia- w zależności od rodzaju zawartej umowy
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Grafik komputerowy DTP -
Opis doświadczenia: 0.00 - Grafik komputerowy DTP

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-06-17
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: POMORSKIE
      Powiat: m. Słupsk
      Gmina: Słupsk
      Miejscowość: Słupsk
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Anna Pruszak
Adres e-mail: biuro@effectteam.pl
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-11
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Grafik komputerowy na 1/2 etatu Praca - "EFFECT TEAM" Anna Pruszak Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl