Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Asystent projektanta, Dinopol Sp. z o.o, Ostrow Wielkopolski

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0951
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-07
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-09
Oferta ważna do: 2013-06-08

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Dinopol Sp. z o.o.
Adres: Odolanowska 91
63-400 Ostrów Wielkopolski , Polska
Nr telefonu: 0627362099
Branża: Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Asystent projektanta
Zakres obowiązków: wyższe, umiejętność obsługi programu Solid Works, znajomość rysunku technicznego, projektowanie produktów konsumenckich
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Inżynier mechanik -
Opis doświadczenia: 0.00 - Inżynier mechanik – maszyny i urządzenia przemysłowe
Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat)

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-06-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: WIELKOPOLSKIE
      Powiat: ostrowski
      Gmina: Ostrów Wielkopolski
      Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Minimalne wynagrodzenie brutto: 2000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: - -
Nr telefonu: 62 736 20 99
Adres e-mail: mkucharska@dinopol.pl
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-07
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Asystent projektanta Praca - Dinopol Sp. z o.o Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl