Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Majster budowy, BTB Inżynieiria Budownictwo Instalacje, Siemianowice Slaskie

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0665
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-11
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-28
Oferta ważna do: 2013-07-01

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: BTB Inżynieiria Budownictwo Instalacje
Adres: Bańgowska 4
41-100 Siemianowice Śląskie , Polska
Nr telefonu: 032 253-53-22
Branża: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Majster budowy
Zakres obowiązków: - dozór na budowie
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Technik budownictwa* -
Opis doświadczenia: 0.00 - Technik budownictwa*
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe 4-letnie
Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B
doświadczenie zawodowe

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-05-28
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŚLĄSKIE
      Powiat: m. Siemianowice Śląskie
      Gmina: Siemianowice Śląskie
      Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Minimalne wynagrodzenie brutto: 2000.00 PLN
Maksymalne wynagrodzenie brutto: 2400.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Alicja Klenczar
Nr telefonu: 667 945 012
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-11
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Majster budowy Praca - BTB Inżynieiria Budownictwo Instalacje Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl