Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Środa Śląska, "BASF POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/14/0524
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-02-03
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-01-31
Oferta ważna do: 2014-04-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: "BASF POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: Aleje Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa , Polska
Branża: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: SPECJALISTA DS. MAGAZYNOWANIA PGM
Zakres obowiązków: BASF w Polsce produkuje chemikalia i środki uszlachetniające, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu) oraz lakiery samochodowe. Kolejny zakład (fabryka katalizatorów samochodowych) zostanie uruchomiony w drugim kwartale 2014 w Środzie Śląskiej pod Wrocławiem. Obowiązki: przyjmowanie i wydawanie materiałów PGM zgodnie z przyjętymi procedurami dbanie o stan zapasów magazynowych, w tym realizacja comiesięcznych inwentaryzacji dbanie o stan instalacji do dozowania PGM i w razie konieczności informowanie działu utrzymania ruchu o konieczności naprawy współpraca z laboratorium w zakresie analizy próbek materiałów PGM dbanie o stan zapasów i mycie opakowań IBC organizowanie wysyłek pustych opakowań do dostawców. Kontakt kandydatów z pracodawcą: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja.katalizatory@basf.com W tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny: CCE_Specjalista PGM. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wynagrodzenie do negocjacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Informacja o ofercie w sali D.
Liczba wolnych miejsc pracy: 2

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Magazynier -
Opis doświadczenia: 1.00 - Magazynier
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie min. średnie (najlepiej techniczne) doświadczenie w pracy w magazynie co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych biegła obsługa komputera (pakiet Office) znajomość obsługi mobilnych urządzeń komputerowych (skaner) znajo
Wymagane języki obcy: niemiecki (biegły)
Umiejętności i uprawnienia: Wózki widłowe o napędzie silnikowym
Obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE
Obsługa oprogramowania SAP

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-04-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
      Powiat: średzki
      Gmina: Środa Śląska
      Miejscowość: Środa Śląska
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 1680.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: - -
Nr telefonu: -
Adres e-mail: rekrutacja.katalizatory@basf.com
Wymagane dokumenty: Kontakt kandydatów z pracodawcą: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja.katalizatory@basf.com W tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny: CCE_Specjalista PGM. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2014-02-03
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE