Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Jacewo, ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/2408
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-11-14
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-10-17
Oferta ważna do: 2013-11-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres: Jacewo 76
88-100 Jacewo , Polska
Nr telefonu: 52 35 55 400
Nr fax: 52 35 55 405
Branża: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: spawacz/monter konstrukcji stalowych - praca w Inowrocławiu
Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego, prace montażowe
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Pozostali spawacze i pokrewni -
Opis doświadczenia: 2.00 - Pozostali spawacze i pokrewni
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Umiejętności i uprawnienia: rysunek techniczny
spawanie metodą MIG 131
spawacz metodą MAG 135

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-10-17
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: KUJAWSKO-POMORSKIE
      Powiat: inowrocławski
      Gmina: Inowrocław
      Miejscowość: Jacewo
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 2000.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Adres: Mątewska 17
Polska
Osoba do kontaktu: Katarzyna Śniegowska
Nr telefonu: 52 359 24 39
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-11-14
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Jacewo Praca - ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl