Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Kraków, AD Engineering,

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/14/1522
Oferta zgłoszona przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-03-21
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-03-19
Oferta ważna do: 2014-04-19

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: AD Engineering
Adres: Kraków
31-752 Kraków , Polska
Branża: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Kosztorysant budowlany
Zakres obowiązków: kosztorysowanie budowlane, sanitarne, elektryczne
Liczba wolnych miejsc pracy: 3

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Kosztorysant budowlany -
Opis doświadczenia: 1.00 - Kosztorysant budowlany
Poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: kosztorysowanie budowlane, sanitarne, elektryczne, znajomość ZUZIA, Norma Pro

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-04-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: MAŁOPOLSKIE
      Powiat: m. Kraków
      Gmina: Kraków
      Miejscowość: Kraków
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 860.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: - -
Nr telefonu: -
Adres e-mail: rekrutacja@ad-eg.pl
Wymagane dokumenty: .
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2014-03-21
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Kraków Praca - AD Engineering Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl